Naše firma jako dovozce a výrobce obalového materiálu, je povinna podle zákona 125/97 Sb. zabezpečit zpětný sběr
a využití obalového odpadu.
Toto je zajištěno členstvím ve sdružení EKO-KOM pod
klientským číslem EK-F06020490.
 
 
  Homepage
  O nás
  Aktuality
  Sortiment
  Portfolio
  Napište nám
  Kontakt
  Ke stažení

 

Již 12 let s Vašimi výrobky v našich obalech !

Nabízíme Vám kompletní řešení v oblasti obalového materiálu a technologii balení potravin.

Jsme stálým a tradičním dodavatelem obalových materiálů od fólií, přes různé misky, tácky, kelímky až po sáčky, pásky, etikety, pytle, papíry, tašky apod. Jsme vybaveni vlastním skladem a také rozvoz zboží provádíme vlastními vozidly.

Naši zkušení pracovníci jsou Vám kdykoli připraveni poradit při výběru vhodných obalových materiálů a příslušenství. Víme, a dlouholeté zkušenosti v oboru nám to potvrzují, že špičkový pekařský nebo cukrářský výrobek si zaslouží profesionální obal.

Obal, který v konkurenčním prostředí moderní Evropy nejen obstojí, ale získá si stabilní místo na trhu a oblibu u zákazníků. V tomto směru se nám opravdu podařilo zajistit pro Vás – naše klienty materiály na nejvyšší úrovni a špičkové technologie pro jejich další úpravu a zpracování.

Zajišťujeme kvalitní až 10–ti barevný potisk na většinu dodávaných materiálů. Navíc vypracování grafického návrhu provádíme u závazných objednávek zdarma.

Naše činnost pochopitelně nekončí jen u této nabídky. Samozřejmostí naší firmy je servis a poradenství v oblasti návrhu, vhodného způsobu balení a použití námi dodávaných materiálů. Prvořadým cílem firmy Večeřa je maximální spokojenost nejen obchodních partnerů, ale i běžných spotřebitelů, protože vše co děláme, děláme především pro ně.

Sídlo naší firmy je situováno v podhůří Beskyd ve Frýdlantě n. Ostravicí. Navštivte nás v tomto našem kraji a neváhejte spojit svou pracovní schůzku s krátkým pobytem na horách.

Těšíme se na Vás.  

Se srdečným pozdravem Dušan Večeřa


 
 
     Všechna práva vyhrazena / © Dušan Večeřa / design bdsign / realizace nextWEB